آلاچیق چادری - آلاچیق پارچه ای دایره ای ( فلورا )

یکی از فرم های جدید اجرا شده در سازه چادری کاوشکام، آلاچیق چادری دایره ای ( طرح فلورا ) می باشد که به صورت سه ستون و چهارستون قابل اجرا می باشد.                        

ویژگی محصول:
سازه‌های چادری در فرم آلاچیق چادری در شرکت سازه چادری کاوشکام دارای اشکال متفاوت و متنوعی شامل طرح‌های تترا، هگزا ، سان شید ، پارادایس و توئین هد می‌باشد. یکی دیگر از فرمهای متعلق به گروه آلاچیق‌ها طرح آلاچیق چادری دایره ای ( طرح فلورا ) است. آلاچیق چادری طرح فلورا از محصولات جدید سازه چادری کاوشکام است که با توجه به نیاز مشتری طراحی ساخته و اجرا گردید. از ویژگیهای این محصول استفاده از غلاف راس آلاچیق پارچه ای به جای کلاهک است که امکان استفاده از باربیکیو در مرکز آلاچیق و انتقال دود ناشی از آتش از وسط سقف چادری را فراهم میکند و از آنجا که سازه‌های پارچه ای ابنچنینی اغلب برای فضاهایی که مقصد کمپینگ‌ها هستند بنا می‌شوند امکان برپایی آتش در زیر سایبان چادری امتیازی ویژه محسوب می‌شود. سازه پارچه ای فوق در قطرهای مختلف در شرکت سازه چادری کاوشکام از متر تا متر به صورت استاندارد موجود می‌باشد و در ابعاد بزرگتر در صورت درخواست طراحی خواهد شد. پیش تنیدگی در این فرم آلاچیق چادری توسط میل پیچ هایی که به صورت محیطی در پیرامون آن توزیع شده اند با کشش در راستای شعاعی انجام می‌شود تا توزیع تنش به صورت یکنواخت صورت گیرد.  پارچه‌های مورد استفاده در این سازه‌های چادری مقاوم در مقابل اشعه UV  بوده و در طول مدت گارانتی دچار تغییر رنگ و کاهش کیفیت نخواهند شد. عملکرد پارچه‌های فوق در برابر آتش  توسط استانداردهای معتبر جهانی از جمله DIN مورد تایید قرار گرفته است.  
کاربردهای محصول:
کاربرد اصلی این محصول را می توان آلاچیق چادری نامید که شامل آلاچیق پارک و آلاچیق ساحلی نیز می شود و در اندازه های بزرگتر به عنوان سقف رستوران و همچنین سقف کافی شاپ نیز مورد استفاده قرار خواهد گرفت. فرم قوسی ستونهای این سایبان پارچه ای استفاده از آن به صورت دکوراتیو و سمبلیک را نیز امکانپذیر می نماید.
  • استراکچر فلزی فانتزی
  • استحکام سازه چادری
  • آلاچیق پارچه ای
  • آلاچیق چادری
استراکچر فلزی فانتزی استحکام سازه چادری آلاچیق پارچه ای آلاچیق چادری

محصولات مرتبط


سازه چادری - سایبان چادری ( پاگودا )

سازه چادری - سایبان چادری ( پاگودا )

از ویژگیهای این محصول فرم فانتزی آن است که مورد توجه کارفرمایانی قرار گرفته که خواهان طرح‌های متفاوت از سازه‌های چادر ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری نمادین - سایبان چادری   ( شاهین 3)

سازه چادری نمادین - سایبان چادری ( شاهین 3)

خصوصیت مهم طرح هایی نظیر طرح شاهین تکی یا چندتایی استفاده از آنها به صورت نمادین می‌باشد اصولا سازه‌های پارچه ای امکا ...

اطلاعات بیشتر
سازه پارچه ای - آلاچیق چادری ( توئین هد )

سازه پارچه ای - آلاچیق چادری ( توئین هد )

از ویژگیهای این محصول می‌توان به مساحت تحت پوشش بیشتر نسبت به فرم آلاچیق چادری معمولی  (آلاچیق پارک پارادایس -  ...

اطلاعات بیشتر