سازه پارچه ای - آلاچیق چادری ( توئین هد )

آلاچیق چادری از پرطرفدارترین فرمهای سازه پارچه ای است که ساخت و طراحی آن در فرم دو قلو ( توئین هد ) علاوه بر زیبایی بیشتر دامنه کاربری این سایبان چادری را فراتر می برد.

ویژگی محصول:
از ویژگیهای این محصول می‌توان به مساحت تحت پوشش بیشتر نسبت به فرم آلاچیق چادری معمولی  (آلاچیق پارک پارادایس -  آلاچیق ساحلی  سان شید - آلاچیق ساحلی چتری ) اشاره کرد. به همین جهت علاوه بر کاربری متداول این فرم که همان کاربرد به عنوان آلاچیق پارچه ای است از فرم دوقلوی آن (توئین هد ) می‌توان به عنوان سقف پارکینگ ، سایبان چادری ، سایبان استخر ، سقف کافی شاپ و غیره استفاده کرد. ابعاد استاندارد قابل ساخت در سازه چادری کاوشکام عبارتند از: -   x m -   x m -   x m لازم به ذکر است که ابعاد متفاوت با اندازه‌های فوق الذکر توسط واحد فنی و مهندسی شرکت سازه چادری کاوشکام به صورت اختصاصی طراحی و ساخته خواهد شد. از دیگر ویژگیهای سایبان چادری با طرح آلاچیق چادری توئین هد می‌توان به فرم دکوراتیو و ویژگیهای معماری آن اشاره کرد که استفاده از آین سازه پارچه ای را به عنوان مبلمان شهری متداول نموده است. پارچه‌های مورد استفاده در این سازه‌های چادری دارای خواص ضد اشعه UV  بوده و دارای ماندگاری و طول عمر بسیار مناسب ( تا سال ) هستند. این پارچه‌ها که اختصاصا برای استفاده در سازه‌های چادری کششی تولید می‌شوند دارای مقومت کششی حدود کیلوگرم ( بستگی به تیپ پارچه انتخاب شده در مراحل طراحی ) در یک نوار سانتی متری ار آن هستند. عملکرد پارچه‌های فوق در برابر آتش سوزی توسط آیین نامه‌های معتبر تایید گشته است.
کاربردهای محصول:

عمده کاربرد این محصول در محوطه سازی ها و فضاهای پارکی خواهد بود اما با توجه به فرم دکوراتیو این سازه چادری استفاده از آن به عنوان مبلمان شهری هم متداول می باشد. از کاربردهای فرمال این سایبان پارچه ای می توان به پارکینگ چادری - پارکینگ پارچه ای ، سقف کافی شاپ و در ابعاد بزرگتر به عنوان خیمه چادری ، سقف آمفی تئاتر ، سایبان ورودی ، سقف رستوران  و غیره اشاره نمود.فرم ستون میانی آلاچیق چادری توئین هد مناسب برای کاربریهای محوطه سازی است که دارای ابهاد کوچکتری نیز خواهد بود و فرم با ستونهای کناری که دارای ابعاد بزرگتر و نزدیکتر به فرم خیمه چادری خواهد بود مناسب کاربریهای دسته دوم خواهد بود.
 جهت دریافت مشاوره از شرکت سازه چادری کاوشکام با مهندسین و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  • پارکینگ پارچه ای - رشت
  • پارکینگ چادری - رشت
پارکینگ پارچه ای - رشت پارکینگ چادری - رشت

محصولات مرتبط


سازه چادری سایبان پارچه ای   ( تترا وارونه )

سازه چادری سایبان پارچه ای ( تترا وارونه )

هدایت نزولات جوی به ستون میانی سازه چادری و فرم دکوراتیو این فرم از ویژگیهای خاص آن است. با اتصای چند تترا وارونه یک ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری - سایبان چادری - آلاچیق پارچه ای ( لاله )

سازه چادری - سایبان چادری - آلاچیق پارچه ای ( لاله )

این محصول از لحظ فرم بسیار نزدیک به آلاچیق چادری وارونه می‌باشد. تفاوت این دو طرح اولا قوسهای ملایمتر در سازه پارچ ...

اطلاعات بیشتر
آلاچیق پارک - آلاچیق ساحلی  ( سان شید )

آلاچیق پارک - آلاچیق ساحلی ( سان شید )

بزرگترین ویژگی این مجصول از سازه‌های پارچه ای عدم مزاحمت ستونها و به عبارت دیگر تک ستون بودن آن است. در مواردی که از نظر ...

اطلاعات بیشتر