سازه چادری - سایبان چادری ( پاگودا )

وجه تمایز این طرح پاگودا با سایر محصولات سازه چادری کاوشکام وجه فانتزی آن است که این فرم سایبان چادری را بسیار مناسب یرای زمین بازی کودکان و غرفه های فروش کرده است.

ویژگی محصول:
از ویژگیهای این محصول فرم فانتزی آن است که مورد توجه کارفرمایانی قرار گرفته که خواهان طرح‌های متفاوت از سازه‌های چادری به غیر از فرم‌های متداول مانند آلاچیق چادری (تترا - هگزا - تترا وارونه ) ، آلاچیق ساحلی ( سان شید ) ، سازه چادری طرح کایت و آرک و غیره هستند. از نظر ابعاد قابل اجرا این سایبان چادری به ابعاد: - 4x4m - 5x5m - 6x6m قابل اجرا خواهد بود. بدیهی است سفارش ابعاد متفاوت با مقادیر فوق به صورت سفارشی مورد بررسی واحد فنی و مهندسی شرکت سازه چادری کاوشکام قرار خواهد گرفت. شیب زیاد سقف چادری در این فرم مانع از تجمع برف بر سطح آن شده و موجب کاهش نیروهای خارجی که بار برف سهم عمده ای در آن دارد شده و این باعث سبک‌تر شدن سایبان چادری و کاهش هزینه‌ها خواهد شد. فرم خاص سایبان پارچه ای در این سازه چادری باعث شده تا به راحتی مسیر جمع آوری آبهای سطحی بر روی آن مشخص بوده و در طراحی آبروهای مناسب برای آن تعبیه می‌شود.
کاربردهای محصول:
این فرم از سازه های پارچه ای با توجه به خاصیت فانتزی آن بسیا مناسب برای مشاغلی است که نیاز به جلب توجه و جذب مخاطب بیشتر دارند که از آن جمله می توان به استندهای فروش ، غرفه های نمایشگاهی ، سقف کافی شاپ و غیره اشاره کرد. محیط هایی که نیاز به فضایی شادتر و مفرح تر دارند می توانند با انتخاب این فرم سایبان چادری و استفاده از رنگ های مختلف و متنوع فضایی متنوع را ایجاد کنند که می توان زمین های بازی کودکان را به عنوان مثالی مناسب عنوان نمود. گذشته از کاربری های فوق دیگر زمینه ها نیز مانند پارکینگ چادری ( سقف پارکینگ ) ، سقف رستوران ، آلاچیق پارک نیز می توان از این فرم خاص سازه های پارچه ای استفاده نمود. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و تکمیلی با مهندسین ما در سازه چادری کاوشکام تماس بگیرید.
  • سازه های چادری دکوراتیو
  • سایبان چادری مناسب زمین بازی
  • سازه چادری طرح پاگودا
سازه های چادری دکوراتیو سایبان چادری مناسب زمین بازی سازه چادری طرح پاگودا

محصولات مرتبط


سازه چادری طرح آلاچیق پارک  ( پارادایس )

سازه چادری طرح آلاچیق پارک ( پارادایس )

مقاومت در برابر اشعه آفتاب و ایجاد سایه ای گسترده ، مقاومت در برابر نزولات آسمانی ( برف و باران ) و دارای مقاومت حداکثری ...

اطلاعات بیشتر
آلاچیق پارک - آلاچیق ساحلی  ( سان شید )

آلاچیق پارک - آلاچیق ساحلی ( سان شید )

بزرگترین ویژگی این مجصول از سازه‌های پارچه ای عدم مزاحمت ستونها و به عبارت دیگر تک ستون بودن آن است. در مواردی که از نظر ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری - سایبان چادری - آلاچیق پارچه ای ( لاله )

سازه چادری - سایبان چادری - آلاچیق پارچه ای ( لاله )

این محصول از لحظ فرم بسیار نزدیک به آلاچیق چادری وارونه می‌باشد. تفاوت این دو طرح اولا قوسهای ملایمتر در سازه پارچ ...

اطلاعات بیشتر