سایبان چادری آلاچیق چادری بزرگ ( خیمه )

استفاره از سازه های چادری خیمه ای شکل برای پوشش فضاهای وسیع بسیار پرکاربرد هستند و با ایجار سایبان چادری وسیع سهم بسزایی در بهبود شرایط مکانهایی که تحت تابش شدید آفتاب هستند خواهند داشت.

ویژگی محصول:
از ویژگیهای این محصول می‌توان به نا محدود بودن سطح زیر پوشش سازه چادری اشاره کرد. با توجه به مقاومت کششی بالای پارچه‌های مورد استفاده در سازه‌های چادری محدودیت خاص در ابعاد یک خیمه چادری کششی وجود ندارد. البته گاهی یک چادر سیرک با سازه چادری خیمه ای شکل اشتباه گرفته می‌شوند. باید توجه شود که چادرهای مورد اتفاده در سیرک به صورت موقت هستند و اصطلاحا Event Tent نامیده می‌شوند که به معنی خیمه موقت است و به عنوان مثال توانایی تحمل نیروی برف یا بادهای شدید را ندارند ازاینرو است که این نوع از سایبان چادری در فصل گرم سال بنا شده و قبل از شروع بارش‌ها برچیده می‌شوند. در حالیکه یک خیمه چادری کششی مطابق با استانداردهای معتبر ساختمانی طراحی شده و کلیه نیروهای اعمالی به یک ساختمان متداول از جمله وزن برف و نیروی باد در این سازه‌های پارچه ای نیز در نظر گرفته می‌شود. فونداسیونهای سنگین و کابلهای کششی قطور در استراکچر فلزی این سازه‌های چادری بزرگ گویای این واقعیت است. بنابراین یک سقف چادری کششی - سایبان پارچه ای یک سازه دائمی است و گاهی طول عمر سال در طراحی آن در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر این موارد سازه‌های چادری در ابعاد بزرگ‌تر جهت پوشش فضاهای باز علاوه بر محافظت اشخاص و لوازم با بیشترین سطح سایه اندازی، تاثیر شگفت انگیزی در چشم انداز محیط اطراف خود دارند.
کاربردهای محصول:

سقف رستوران ها ، سقف کافی شاپ ها ، سقف تالارها ، سایبان چادری برای باغ تالار ها ، باغ رستوران ها و سایبان پارچه ای به منظور نمایشگاه ها و گالری ها و محل های تجمع عمومی مانند مکامهای تاریخی ، سقف چادری برای بازار ها، اماکن فرهنگی از جمله آمفی تئاترها و حتی در بعضی مواقع پارکینگ چادری مورد استفاده ثرار می گیرند.

 

سایر محصولات سازه چادری کاوشکام را در صفحات زیر دنبال نمایید.

آلاچیق چادری      آلاچیق ساحلی     آلاچیق پارک      پارکینگ چادری      سقف رستوران      سقف کافی شاپ

  • خیمه چادری - سایبان چادری کافی شاپ
  • پوشش کامل سقف رستوران
  • نمای بالای خیمه چادری
  • نمای پایین خیمه چادری
خیمه چادری - سایبان چادری کافی شاپ پوشش کامل سقف رستوران نمای بالای خیمه چادری نمای پایین خیمه چادری

محصولات مرتبط


سازه چادری - سایبان چادری - آلاچیق پارچه ای ( لاله )

سازه چادری - سایبان چادری - آلاچیق پارچه ای ( لاله )

این محصول از لحظ فرم بسیار نزدیک به آلاچیق چادری وارونه می‌باشد. تفاوت این دو طرح اولا قوسهای ملایمتر در سازه پارچ ...

اطلاعات بیشتر
آلاچیق پارک - آلاچیق ساحلی  ( سان شید )

آلاچیق پارک - آلاچیق ساحلی ( سان شید )

بزرگترین ویژگی این مجصول از سازه‌های پارچه ای عدم مزاحمت ستونها و به عبارت دیگر تک ستون بودن آن است. در مواردی که از نظر ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری سایبان پارچه ای   ( تترا وارونه )

سازه چادری سایبان پارچه ای ( تترا وارونه )

هدایت نزولات جوی به ستون میانی سازه چادری و فرم دکوراتیو این فرم از ویژگیهای خاص آن است. با اتصای چند تترا وارونه یک ...

اطلاعات بیشتر