سازه چادری - آلاچیق ساحلی چتری ( تترا )

 سازه چادری فرم آلاچیق تترا یکی دیگر از فرمهای رایج مورد استفاده در آلاچیق ساحلی ، آلاچیق پارک و سقف پارچه ای جهت کافی شاپ است. تک ستون در وسط این سازه چادری فرم چتر را به ذهن القا میکند.

ویژگی محصول:
مقاومت در برابر نور خورشید و جذب UV و ایجاد سایه ای گسترده در برابر نزولات آسمانی ( برف و باران ) و مقاومت در برابر باد را از ویژگی‌های این نوع از سازه‌های چادری است. بیشترین کاربرد را در فضاهای باز و مکان‌های تفریحی جهت ساخت آلاچیق پارک ( آلاچیق ساحلی ) دارا می‌باشد. این فرم از سازه‌های پارچه ای (سازه چادری ) در منازل مسکونی و پارک‌ها یا مکانهای تفریحی مانند ساحل دریا در ابعاد و اشکال مختلف قابل اجرا میباشد. آلاچیق‌های پارچه ای در سازه چادری کاوشکام به صورت آلاچیق چادری چهار ستون ( پارادایس ) یا تک ستون درکنار ( طرح آلاچیق چادری سان شید که به عنوان سقف پارکینگ چادری بسیار پرکاربرد هستند نیز اجرا شده اند . مهندسان شرکت سازه چادری کاوشکام آماده ارایه مشاوره در زمینه سازه چادری ( سازه پارچه ای ) با طرح آلاچیق پارچه ای تترا هستند . جهت تماس با مهندسان شرکت می‌توانید به قسمت تماس با ما  مراجعه نمایید .
کاربردهای محصول:
پوشش اماکن عمومی ، کافی شاپ ، رسیتوران ، آلاچیق پارک ، آلاچیق ساحلی ، پارکینگ چادری و... از کاربردهای این محصول می باشد . همچنین از این طرح سازه چادری برای سایر اماکن نیز می توان استفاده نمود که می توانید جهت اطلاع از سایر کاربردهای این محصول با مهندسان ما در ارتباط باشید.
  • آلاچیق چتری طرح تترا
آلاچیق چتری طرح تترا

محصولات مرتبط


سازه چادری نمادین - سایبان چادری   ( شاهین 3)

سازه چادری نمادین - سایبان چادری ( شاهین 3)

خصوصیت مهم طرح هایی نظیر طرح شاهین تکی یا چندتایی استفاده از آنها به صورت نمادین می‌باشد اصولا سازه‌های پارچه ای امکا ...

اطلاعات بیشتر
سقف تالار - سقف رستوران - آلاچیق چادری ( سالن )

سقف تالار - سقف رستوران - آلاچیق چادری ( سالن )

افزایش تقاضا برای سازه‌های پارچه ای در این سالها باعث شده است تا برای استفاده چهار فصل از آنها نیاز به طراحی ویژه و د ...

اطلاعات بیشتر
سازه چادری - آلاچیق ساحلی چتری   ( هگزا )

سازه چادری - آلاچیق ساحلی چتری ( هگزا )

با توجه به ستون وسط و فرم شش ضلعی این طرح سازه چادری که نزدیکتر به دایره است نسبت به طرح آلاچیق چادری تترا دارای ا ...

اطلاعات بیشتر